+371 28 798 852

 

Materiāli un instrumenti

Tik dažādi papīru griezēji

Labs instruments ir kvalitatīva un atvieglota darba pamats. Tāpēc skrapbukinga cienītājiem tik svarīga ir papīra griezēja izvēle. Papīra griezēji var būt dažāda izmēra, dažādam papīru apjomam un biezumam. 

Viss par dekoratīvajiem caurumotājiem

Domāju, ka katrs no jums kaut reizi dzīvē ir izmantojis parasto kancelējas caurumotāju. Ar vieglu nospiešanu no augšas uz lēju, tas caurdur vienu vai divus apaļus caurumus. Taču caurumotāji, kas ir domāti rādošiem darbiem, ir daudz sarežģītāki un satriec iztēli. 

Luversi jeb kniedes: to izmantošanas piemēri un uzstādīšanas instrumenti

Autors: katausi
Publicēšanas datums: 14.06.2010.

Luversi
ir populārs materiāls, kuru izmanto skrapbukingā un kartiņu veidošanā. To izmantošanas iespējas ir tik pat dažādas kā to krāsas un formas. Izņemot to, ka luversi bieži vien tiek izmantoti kā savienojuma elements, tie var tikt izmantoti arī kā dekori, lentīšu un gredzenu izvēršanai cauri vai kā patstāvīgs rotājums un tml.

Akrila vai gumijas spiedogi?

Autors: katausi
Publicēšanas datums: 14.06.2010.

Daudzas pieredzējušas rokdarbnieces, kuras aizraujas ar „spiedogošanu” (angl. stamping), paliek uzticīgas gumijas spiedogiem, neskatoties uz to, ka viņu arsenālā ir gan gumijas, gan caurspīdīgie akrila (vai polimēra) spiedogi. Tomēr gan gumijas zīmogiem, gan akrīla spiedogiem ir savas priekšrocības un trūkumi. Īsumā pastāstīsim par tiem.