+371 28 798 852

 

 

 

ZIEMASSVĒTKU KARTIŅAS

 

Aicinām Jūs apmeklēt Ziemassvētku kartiņu nodarbības. Esam sagatavojuši Jums trīs ļoti dažādas un interesantas kartiņas - vienā tradicionālā, silta, omulīga un ar briedi, otra interesanta ar savu gaisīgumu, vienkāršību un akvareļu fonu, bet trešā ir brīnumaina, tajā iedegās īstā lampiņa!


Kad: 16. decembrī, pl. 10.00-13.00 ( vietu nav)
21. decembrī, pl. 10.00-13.00

Dalības maksa: 20 euro (materiāli iekļauti)

 

Pieteikties
vai pa t. 29781881

 

ZIEMASSVĒTKU KARTIŅAS "CAS" STILĀ

 

Trīs interesantas kartiņas “clean&simple” stilā. Nodarbībā izveidosim trīs kartiņas ar akvareļu fonu, papildināsim ar spiedogiem un dekoru. Kartiņas brīnišķīgas ar savu vienkāršību un vieglumu.

Kad: 21. decembrī, pl. 18.00-19.30

Dalības maksa: 12 euro (materiāli iekļauti)

 

Pieteikties
vai pa t. 29781881

 

 

FOTORĀMĪŠI AUDUMA VĀKOS

 

Vai vēlāties nokļūt pasakā? Tad aicinām kopā ar mums izveidot fotorāmīti auduma vākos ar vispasakaināko Ziemassvētku varoni Riekstkodi. Nepārprotami tā uzdāvinās Jums vai iespējams kādam no Jūsu tuviniekiem brīnuma, mājīguma un svētku burvības sajūtu.
Fotorāmīša izmērs 20х16см bildēm 9x13cm

Kad: 9. decembrī no pl. 10.00-15.00
Dalības maksa 20 eiro (ieskaitot materiālus)
Nodarbību vadīs Zinaīda Olekša (krievu val.)

 

Pieteikties

 

 

DECEMBRA DIENASGRĀMATA

 

 
 
"December daily" vai decembra dienasgrāmata - albumiņš par Ziemassvētku gaidīšanas laiku. Par ko tas ir? Itin par visu, kas saistīts ar gatavošanos svētkiem. Piemēram, tajā var ielīmēt bildes no ģimenes pasākumiem, koncertien, eglītēm, pierakstīt dažādus plānus, idejas, dāvanu iegādi... Ja jūs arī gribētu kārtot šādu grāmatiņu decembrī, aicinu pievienoties mums. Kopā radīsim grāmatiņas un baudīsim gardu tēju ar piparkūkām.
 
Kad: 9. decembrī no pl. 10.00-15.00
Dalības maksa 20 eiro (ieskaitot materiālus)
Nodarbību vadīs Zinaīda Olekša (krievu val.)
 
 

FINNABAIR MEISTARKLASES RĪGĀ
18.-19. novembrī

 

Dārgie draugi! Mēs sākam reģistrāciju uz ilgi gaidītām Finnabair (Anna Dabrovska) meistarklasēm Rīgā!

Esam pārliecināti, ka jūs visi viņu labi zināt kā zīmola Prima Marketing mixed-media preču līniju autori, kā uzmanīgu un pieredzējusi pasniedzēju un kā talantīgu cilvēku.

Savās meistarklasēs Anna savāc grupas līdz 200 cilvēkiem, bet šoreiz viņa laipni piekrita apciemot arī Latviju un padalīties ar savām zināšanām ar mūsu Latvijas skrapbukinga cienītāju nelielu loku.

Esam pārliecināti, citas šādas iespējas apmeklēt Annas meistarklases Rīga Jums nebūs vel ilgi.

Izvēlējāmies priekš Jums četras dažāsa interesantas meistarklases!

Tātad, kas mūs sagaida:

 

 

 

 

MOONLIGHT

Nereālā, skaista, dubultā kanva (sastāv no divām daļām), kurs pamatā iz tekstūras, elementu gruppas, ar tumšu fonu un neparasto krāsas uzklājumu. 

Vai Jūs kadreiz esat sapņojuši izveidot kanvu ar miks-media ainavu? Šīs nodarbības laikā varat pamēģināt! Soli pa solim mēs veidosim tekstūras, būvēsim mazas pilsētiņas no čipborda elementiem, izveidosim mēneša tēlu un zvaigznes nakts debesīs. Saņemot daudz vērtīgu paņemienu, iedvesmojošo tehniku, kurus Jūs varēsiet izmantot citos savos darbos! Darbā mēs izmantosim Prima marketing produktus no šādām grupām - Art Basics, Art Extravagance and Art alchemy, iskaitot grunts, astas, gēlus  un vasku - mūsu galveno krāsas avotu šajā projektā. Š’īs projekts ne tikai brīnišķiga iespēja iepazīties ar mixed media pasauli, bet arī izveidot foršu, aizraujošu dekoru jūsu mājai vai studijai. 

Meistarklasē būs noderīga jebkuram sagatavotības līmenim, arī iesācējiem.


Kad: 18.novembrī, pl.10.00
Ilgums: 4-5 stundas
Dalības maksa:

 
 
 
ART CELEBRATION
 

 

Īsti mikss-media caurspīdīguma, tekstūru, uzmanību piesaistošu elementu un piesātinātu metālisku krāsu svētki! Šīs projekts ideāli piemērots, lai iemācītos strādāt ar Art Basics gruntīm un dažādiem geliem, veidojot apjomīgu barokālu kompozīciju, kuras pamatā ir galvenais elements un vairākas intriģējošās detaļas. Kā arī mēs krāsosim un ieberzēsim dažādas krāsas, kuras Jūs varat izvēlēties no manas paletes Art Alchemy, lai veidotu vienīgo savā veidā, apburošo kolāžu.

Kolāžu var veidot jebkurā krāsu gammā, pēc Jūsu izvēles. 

Vairāki metožu un tehniku apvienojumi ar milzīgu radošuma brīvību - tas viss un vēl vairāk iekļauts fantastiskajā kolāžas mākslā. Visus šajā meistarklasē izmantotos paņēmienus var izmantot daudzos citos mājas dekoru projektos un mākslas žurnālu lapas. 

Meistarklase piemērota jebkuram sagatavošanas līmenim, pat iesācējiem.

Kad: 18.novembrī, pl.16.00
Ilgums: 4 stundas
Dalības maksa:

 

 

OVEREMOTIONAL

 

Lieliskā iespēja iepazīties ar geliem, grunts, sprejiem, zīmuļiem un spiedogiem. 

Priekš manis kolāža ir viens no dabīgākajiem veidiem, kā attēlot savu noskaņu, emocijas un domas. Var būt tāpēc es lielākoties izmantoju savas fotogrāfijas savos projektos. Man patīk pats process, kad tiek radīts “kostīms” un “scenārija” aktieriem manā mazajā kolāžas teātrī. Un man gribas, lai arī Jūs pamēģinātu! Overemotional ir kanva, kurā ir daudz gaisīguma un brīvības, un tomēr tā ir pilna ar detaļām un vairākiem slāņiem.

Jūs mēģināsiet kombinēt audumu, mežģīnes, puķes kopā ar metālu, plastiku un vairākām granža detaļām, lai veidotu tekstūru un bagātīgu kompozīciju. Izmēģināsim tehnikas, kuru pamatā ir biezais gels (Heavy body gel), grunts, spreji un spiedogi. Tas viss radīs vienu unikālo projektu. Es palīdzēšu Jums izveidot sabalansēto kompozīciju un panākt labākus rezultātus, daloties ar Jums savā pieredzē, veidojot kopā ar Jums jaunu projektu soli pa solim. Jūs varēsiet izvēlēties krāsas, kas labāk raksturo Jūsu gaumi un individualitāti, eksperimentēt ar spiedogiem, krāsām un zīmuļiem, kā parastiem, tā arī akvareļu. Overemotional – ir četras stundas radošuma prieka, kad pirksti ir sasmērēti ar krāsām. To nevar izlaist!

Kad: 19.novembrī, pl.10.00
Ilgums: 4 stundas
Dalības maksa:

 

 

LAYERS OF DREAMS

 

Layers of Dreams – Mixed Media lapa-panno uz biezas pamatnes ar burvīgām tekstūrām un slāņiem. 

Iedziļināsimies sapņainos, padilušajos papīra strēmeļu, auduma, mežģīņu, diegu un šņoru slāņos. Lai Jūsu radošums plūst, veidojot unikālo mākslas darbu, kas var kļūt par lielisko dāvanu vai mājas dekoru.

Šajā gadījumā tiek apvienoti mākslinieciskais skrapbukings un Mixed-media kolāža. Strādājot ar skrapbukinga papīru, izmantojot to kā pamatni, mēs izmantosim vairākas tehnikas, kur tiek pielietoti populāri mediji: Heavy Body Gel, White Gesso, Spray Paints, papildināsim tekstūru ar caurspīdīgajiem akmentiņiem (pebbles) un Art Stones. Apjoms, slāņi, piesaistoši uzmanību sīkumi, krāsu šļakatas – ideālā kombinācija ar bezgalīgām iespējām panākt skaistu, vērienīgu efektu. Jums būs iespēja patstāvīgi izvēlēties krāsu gammu savam darbam!

"Layers of Dreams” – labāka meistarklase, lai iepazītos ar tehnikām, kuras var pielietot arī citos darbos.

Kad: 19.novembrī, pl.16.00
Ilgums: 4 stundas
Dalības maksa:

 

DĀVANAS

Katrs, kas piereģistrēsies un apmaksās meistarklases līdz 01. oktobrim saņems dāvanas no Prima Marketing:

Viens MK - Stikla griteris (Art Ingredients-Glass Glitter)
Divi MK - baltā grunts (White Gesso) + stikla griteris
Trīs MK - baltā grunts (White Gesso) + stikla griteris + vasks (Art Alchemy Wax)
Četras MK - baltā grunts (White Gesso) + stikla griteris + vasks + papīru un dekoratīvo elementu kolekcija no 7dots

 

Pieteikties
vai pa t. 29781881

 

_______________________________________________

IJAS BALUŠKINAS MEISTARKLASES RĪGĀ
29., 30. septembrī, 1. oktobrī

 

Dārgie draugi! Mums ir pārsteidzošās ziņas! No 29. septembra līdz 1. oktobrīm mūsu studijā viesosies Ija Baluškina, akvareļu pavēlniece, kā viņu dēvē. Ijas stils viņas skrapbukinga -darbos ir unikālais miks-medijas stils, kurā pamatā izmantotas akvareļu krāsas. Šo stilu var nosaukt par “Akvareļu miksu” – dažādu tehniku, materiālu sajaukums, pamatā izmantojot akvareli. Ijai ir arī mākslas izglītība.

Lai izveidotu vienas lapas fonu, nepieciešams izmantot dažādus materiālus: akvareļkrāsas, spreji, akrila krāsas, alkohola tintes, zīmuļi, spiedogi, tinšu spilventiņi, tekstūras pasta, trafareti utt. Smuka “akvareļu pleķa” pārveidošana gatavā fonā ir nekas cits, kā brīnums.

Pat, ja Jūs nemākat zīmēt un otiņu pēdējo reizi esiet turējuši rokās skolā, zīmēšanas stundas laikā, Jums viss izdosies! MK beigās Jums iepatiksies darbs ar otām, krāsām, kā arī pavērsies jaunas iespējas pielietot jaunas zināšanas savos darbos.

 

 

 

 

 

 

MINIALBUMS “EZĪTIS MIGLĀ”

 

Akvareļu albums 15x15cm. Izņemot akvareli tiks izmantotas spreja krāsas, tekstūrpasta un spirta tintes (alcohol ink). Brīnišķīga iespēja pamēģināt apvienot dažas vispopulārākās tehnikas.

Piesātināta un interesanta nodarbībā, kurā tiks parādīts kā uzklāt un sajaukt kopā akvareļkrāsas un spirta tintes. Pamēģināsim populāro spreju dažādus veidus, tajā skaitā ar perlamutra pigmentiem. Meistare pastāstīs par galveniem noteikumiem krāsu sajaukšanā, parādīs krāsas uzlikšanas tehniku. Albums paredzēts mazām bildēm 5x7.5cm. 

Programma minimums - vāks un trīs atvērumi.

Sīkāk albumu var apskatīt šeit.

Kad: 30. septembrī no pl.10.00
Ilgums: 8 stundas
Dalības maksa:  

Pieteikties

 

BLOKNOTS AR TEKSTURĀM

 

Nodarbībā mēs izveidosim blociņu ar tekstūrām A5 formātā mixed media tehnikā. Veidosim dažādu virsmu tekstūras, tādus, kā akmens, ķieģeļi, dakstiņi. Iemācīsimies strādāt ar spirta tintēm, akrilu, embosingu un daudziem citiem medijiem. Uztaisīsim transferu ar zīmējuma pabeigšanu. Izrotāsim ar krāsu šļakstiem un kafijas notecējumiem.

Nodarbībā Jūs iemācīsities veidot plūstošu ietušējumu, kontrastus un krāsu salikumus.

Nodarbībā izveidosim vākus un trīs sadalītājus.

Sīkāk blociņu var izskatīt šeit здесь

 

Kad: 1. oktobrī no pl. 10.00
Ilgums: 8 stundas
Dalības maksa:  

 

Pieteikties
vai pa t. 29781881

 

AKVAREĻU KARTIŅAS

 

Akvareļu kartiņas, kas ir izpildītas “mixed-media” tehnikā ar ģipšu un/vai čipborda rotājumiem.

Nodarbības laikā, Ija padalīsies ar jums ar saviem mīļākiem paņēmieniem, kurus bieži lieto. Mēs izveidosim kartiņu izmantojot dažādas tehnikas. Izmantosim akvareli, akrilu un pat spirta tintes! Zīmēsim ziedus, veidojot kompozīcijas no ģipša rotājumiem un čipborda. Pastrādāsim arī ar spiedogiem un gela pildspalvām. Tomēr, tajā paša laikā mūsu kartiņa būs viegla, maiga un romantiska.

 

Kad: 29. septembrī no pl. 17.00
Ilgums: 3-4 stundas
Dalības maksa: 


Pieteikties
vai pa t. 29781881

 

 

Draugi! Mums ir brīnišķīgas ziņas! 15. un 16. jūlijā jau trešo reizi mūsu studiju ar meistarklasēm apciemos Mariušs (Polija). Ar lielu prieku mēs sākam reģistrāciju uz vasaras meistarklasēm. Radīšanas prieks, patīkama atmosfēra draugu lokā - tas viss gaida jūs mūsu studijā.

Šoreiz esam sagatavojuši jums četras meistarklases, vieglas, gaisīgas, kā vasaras noskaņojums. Tāpat Mariušs ir sagatavojis katram dalībniekam dāvaniņas no sponsoriem.

 

 

 

 

 

DEKORS - PULKSTEŅI

 


Šajā nodarbībā jūs pieskarsieties pie mixed media pasaules un izveidosiet pulksteņus, kas kļūs par brīnišķīgu rotājumu jūsu interjeram vai radošam stūrītim.

Mēs sāksim ar detaļu sagatavšanu dekorēšanai - grunts uzklāšanas, tekstūras veidošanas, krāsu toņa piešķiršanas. Jāatzīmē, ka pulksteņi varētu būt ne tikai brūnganajos vintaža toņos, bet arī jebkuras citas krasas pēc jūsu izvēles. Pēc tam sāksim dekorēt sagatavi ar metāliskiem rotājumiem, ziediem un citu dekoru.

Kad: 15. jūlijā, pl. 10.00-14.00
Ilgums: 4 stundas
Dalības maksa: 35 eiro (ieskaitot materiālus un kafijas pauzes)

Pierakstīties

 

TRĪS KARTIŅAS

 

Meistarklase radošas nedēļas nogales ietvaros kopā ar Mariusz Gierszewski, skrapbukinga meistaru no Polijas.

Trīs sievišķīgas, maigas, gaisīgas kartiņas ar dažādam interesantām formām.
Vairāk elementu, vairāk slāņu, vairāk apjoma - tas ir šis nodarbības devīze.

 

Kad: 15. jūlijā, pl. 15.00-19.00
Ilgums: 4 stundas
Dalības maksa: 35 eiro (ieskaitot materiālus un kafijas pauzes)

Pierakstīties

 

KANVA

 

Skaisti dekorēta kanva ar spilgtiem akcentiem un vieglām mixed media tehnikām. Daudz slāņu, dekors un ģipša rotājumi, ziedi un naturālais dekors. uz kanvas var izvietot divas bildes. Brīnišķīga ideja dāvanai!

 

Kad: 16. jūlijā, pl. 10.00-14.00
Ilgums: 4 stundas
Dalības maksa: 35 eiro (ieskaitot materiālus un kafijas pauzes)

Pierakstīties

 

MINIALBUMS


Salds, meitenīgs, ātrs un viegls izpildījumā albums. Pamatā ir skaists papīrs ar ziedainu ūdenskrāsu zīmējumu.

 

Kad: 16. jūlijā, pl. 15.00-19.00
Ilgums: 4 stundas
Dalības maksa: 35 eiro (ieskaitot materiālus un kafijas pauzes)

Pierakstīties

 
 

 

 

MINI ALBUMS "PROVANSA"

 

Aicinām piedalīties meistarklasē, kurā veidosim minialbumu eko stilā un ar provansas noskaņu.

 

Nodarbībā mēs:

 • veidosim fonus ar krāsām
 • izmantosim spiedogus
 • izmantosim tintes un trafaretus
 • noformēsim albuma lapas ar atveramiem elementiem
 • iesiesim albumu mīkstajos vākos.

 

Albuma izmērs 21x15cm, var ievietot 14 bildes

Kad: 25. - 26. maijā vai 4 jūnijā
Cik: 35 eiro (materiāli, tēja, kafija iekļauti:))
Nodarbību vada: Jekaterina Kardimone (ZiZi). Nodarbība notiks latviešu un krievu valodā.

Pierakstīties

_____________________________

 

BĒRNU AUDUMA LĀDĪTE 

 

Aicinām piedalīties meistarklasē, kurā veidosim auduma ladīti (kastīti) mīļlietiņu uzglābāšanai (bez kastītēm iekšā). Ar audumu tiks apvilkts ne tikai kastītes vāks vet arī visas maliņas.


Nodarbībā Jūs iemācīsities:

 • aprēķināt lādītes izmēru un salīmēt to;
 • apvilkt vāku ar audumu un dekorēt.
 • veidot dekoru - zīdaiņu zābaziņus no filca.

Kastītes izmērs 14x20x7cm. Vāka iekšpusē ir vieta fotogrāfijai un slepena kabatiņa.

Reģistrējoties, lūdzu, norādiet, kam veidosiet kastīti - puikam vai meitenei&

Kad: 27. maijā
Nodarbību vada: Zinaīda Olekša (ZiZi). Nodarbība notiks krievu valodā.

 

Pierakstīties

 

 

Sveiki visiem!

Tadāaam, ilgi gaidīta informācija par Jeļenas Morgun meistarklasēm!

Jā-jā! Viņa atkal būs Rīgā, mūsu viesmīlīgā studijā!

Domāju, sīkāka priekša stādīšana nav nepieciešama. Daudzi jau zina Jeļenas interesantus vebinārus, apmācības programmas, vieglas un iedvesmojošas video Youtube kanālā. Bet ja nē, tad ienāciet iepazīties. Jeļena ir slavena ar saviem spilgtiem, krāsainiem un
ļoti harmoniskiem darbiem, krāsu un tekstūrpastu pārvaldīšanas meistarību.


Vai vēlaties paplašināt savu radošo iespēju robežas, izmēģināt jaunās tehnikas? Tad izvēlieties ātrāk, jo puse no vietām jau ir rezervēta vēl pirms reģistrācijas uzsākšanas!

 

_______________________________________

 

 

BĒRNU ALBUMS

 

Šajā meistarklasē mēs strādāsim ar papīru, uzzināsim tā visas iespējas. Saliksim interesantas daudzslāņu lapiņas, katra no kurām būs savi slepenie nodalījumi un atveramie elementi. Tie palīdzēs ievietot albumā lielu bilžu skaitu.

 

Albuma izmērs 19x21cm, iesējums, 4 atvērumi, mīkstie vāki. Parunāsim par to, kā var ietaupīt uz darba pašizmaksas, nezaudējot kvalitāti. Iemācīsimies veidot auduma vākus, akurātus stūrīšus. Taču pamatuzdevums ir harmoniskās kompozīcijas. Iedziļināsimies daudzslāņu kompozīcijās. Albuma pamatā tiek izmantots papīrs no amerikāņu zīmola Crate Paper no kolekcijas "Little You".

 

Aizpildot pieteikumu šai meistarklasei, lūdzu norādiet, kam veidosiet - puikam vai meitenei.

 

Sīkāk ar albumu var iepazīties šeit.

_______________________________________

 

 

KRĀSAINS ALBUMS

 

Atšķirībā no bērnu albuma šajā meistarklasē mēs strādāsim pirmām kārtām ar krāsām, proti ar spirta tintēm (alcohol ink). Uzzināsim par tās iespējām un priekšrocībām. Darbs ar maskām un pastām ir obligāta programmas daļa. Veidosim interesantus fonus un iekļausim tajās papīru kompozīcijas! Jo ļoti bieži gadās, ka fons ir izveidots, bet bildes un dekors neizskatās vietā. Mēs iemācīsimies tos kombinēt!

 

Albums ir uz gredzeniem ar auduma vākiem. Meistarklasē mēs izveidosim trīs krāsainas, interesantas lapas, papildināsim ar lapām no kraft kartona, pauspapīra, aploksnēm un ievietosim to visu vākos, kurus izveidosim paši no nulles. Lapu izmērs ir 20x23cm. Albums paredzēts bildēm 10*7,5cm.

 

Sīkāk ar albumu var iepazīties šeit.

_______________________________________

 

 

BILDE UZ IZŠŪŠANAS RĀMJA

 

Šajā meistarklasē mēs iedziļināsimies un strādāsim ar harmoniskām daudzslāņu kompozīcijām. Tiksim skaidrībā ar detaļām un akcentiem. Dekoram izveidosim mīkstu auduma zvaigzni.  Apvilksim sagatavi ar kvalitatīvu audumu “Daily Like”. Parunāsim par budžeta rotājumiem, kurus var izveidot ar pašu spēkiem. Iegūtās zināšanas par daudzslāņu kompozīcijām Jūs vēlāk varēsiet  pielietot jebkurā darbā! Albumi un kartiņas “saliksies”  daudz vieglāk. Jeļena padalīsies ar daudzu gadu pieredzi, pastāstīs, kā apiet zemūdens akmeņus un izvairīties no visbiežākajām kļūdām. 

 

Aizpildot pieteikumu uz šo meistarklasi, lūdzu, norādiet, kam Jūs veidosiet projektu - puikam, meitenei, viņai vai viņam)

 

 

 

 

MAMMAS DĀRGUMI

 

Vai Jūs zināt, kas ir "Mammas dārgumi"? Tas ir pirmais zobiņš, pirmā šķipsna, knupītis un viss "pirmais", kas ir tik dārgs sirdij un ko gribās saglabāt uz ilgiem gadiem. Lādītes ar šādiem "dārgumiem" ir ļoti populāras pēdējā laikā! Vai vēlaties izveidot kaut ko līdzīgu? Tād nāciet uz mūsu MK.

Nodarbībā Jūs iemācīsities:
- aprēķināt lādītes izmēru un salīmēt to;
- pareizi salikt mazas kastītes dārgumiem;
- apvilkt vāku ar audumu un dekorēt.

Kastītes izmērs 14x20x7cm. Vāka iekšpusē ir vieta fotogrāfijai un slepena kabatiņa.

Kad: 4. martā, pl. 10.00-16.00
Nodarbību vada: Zinaīda Olekša (ZiZi) Meistarklase notiek krievu valodā.

Pieraksts šeit - https://goo.gl/forms/P9kmVZJWiKMTM3Qk2
vai pa t. 29781881

 

 

MK "MINI ALBUMS "TOGETHER"

 

Gatavojoties Valentīndienai aicinām Jūs kopā izveidot nelielu mini albumu, ar kopīgām bildēm, kas glabās sirdij dārgākas atmiņas.

Albuma izmērs ir 15x15cm, 4 atvērumi. Albumā var izvietot 12-15 bildes. Tajā ir daži atveramie elementi, kā arī interesanta caurspīdīga lapa šeikers. 
 

Kad: 4. februārī, pl. 10.00-14.00

Pieraksts ir šeit - https://goo.gl/forms/pcXN2v8jtENgDGAD3
vai pa t.29781881

_________________________________________

 

 

BĒRNU MINI ALBUMS

 

Aicinām uz nodarbību, kurā veidosim mini albumu amerikāņu stilā - spilgtās krāsās un ar dažādiem dekoratīvajiem elementiem no papīra!

Nodarbībā mēs izveidosim 3 atvērumus, dekorēsim auduma vākus. Albuma izmērs 15x19cm un tajā var ievietot līdz 15 bildēm.
Meistarklase notiks krievu valodā.

Kad: 11. februārī, pl. 10.00-16.00


Pieraksts ir šeit - https://goo.gl/forms/BLHg9n7IGfZ2KGfJ3
vai pa t. 29781881
___________________________

 

 

Kartiņas "Ziemas stāsti"

 

Neticami, bet šķiet, ka jau atkal ir laiks gatavot Ziemassvētku kartiņas! Un mēs aicinām Jūs pievienoties mums un izbaudīt mūsu “Ziemas stāstus”.

Nodarbībā mēs izveidosim trīs brīnišķīgas kartiņas dažādos stilos un tehnikās. Pirmā omulīga, kā siltas zeķītes un kakao tasīte, otrā grezna, kā ziemas balles karaliene, bet trešā viegla un caurspīdīga, kā salts gaiss.

Kas var būt labāk par nesteidzīgu jaunradi siltā kompānijā Ziemassvētku gaidās?

Nodarbību vada Zinaīda Olekša
 

Kad: 10. decembrī, pl. 10.00-14.00


Pieteikumi, kā parasti, ir šeit - https://goo.gl/forms/c1quzduuqDPt7kQB3

 

________________________________

MK "ZIEMAS PASAKAS"

 

Aicinām Jūs uz nodarbību, kurā veidosim mini-albumu “Ziemas pasaka”.

Albuma izmērs 16x21cm, auduma iesiešana (nejauciet ar auduma vākiem, bet tie arī būs:)).

Albumā būs 3 atvērumi ar “Pop-up” elementiem un tajā būs iespējams ievietot 30 bildes.

Nodarbību vada Zinaīda Olekša

Kad: 18. decembrī, pl. 10.00-18.00

Pieraksts šeit - https://goo.gl/forms/9YbQ4Yj8IIPQHka52

 

________________________________

PLĀNOTĀJS 2017. GADAM

 

Aicinām uz nodarbību, kurā veidosim plānotāju 2017. gadam.

Speciāli veidots lapu dizains, dabīgas ādas vāki, lodziņš ar spīdumiņiem.

Nodarbībā sašūsim bloku, apvilksim vākus ar ādu, uztaisīsim lodziņu un aizliktni.

Nodarbību vada: Jekaterina Karimone

Kad: 10. decembrī, pl. 10.00-14.00
 

Pieraksts - https://goo.gl/forms/GRhS6OxVUpMu3Mi72

 

___________________________

GALDA KALENDĀRS

 

Aicinām kopā ar mums izveidot galda kalendāru 2017. gadam. Kalendārs ir izpildīts šebi stilā, ar "mixed media" elementiem. Kalendāra pamatā ir caurspīdīga lapa, kas piešķir tam īpašu maigumu un gaisīgumu!

Nodarbību vada: Jekaterina Karimone

Kad: 17. decembrī, pl. 10.00-13.00
 

Pieraksts šeit - https://goo.gl/forms/ewBXfFtibtneMgaI3

 

 

 

Radošā nedēļas nogale ar Karolu Vitcaku (Karola Witczak) (Polija)

Tikai 2 dienas, 3 meistarklases, 12. un 13. novembrī!


Dārgie draugi! Pie mums viesosies ilgi gaidīta meistare no Polijas Karola Vitcaka!

Ja vēlaties paplašināt savas radošās robežas, iegūt jaunu pieredzi, uzlabot savu darbu kvalitāti? Pavadīt neaizmirstamo laiku domubiedru kompānijā? Personīgi iepazīties ar Karolu, un uztaisīt pāris selfi?)) 

Tad esat laipni gaidīti!

 

Karola Vitcaka (Karola Witczak)

"Esmu dizainere, skrapbukinga un kardmeikinga instruktore, kā arī grafiskā dizainere.

Ar skrapbukingu nodarbojos kopš 2005. gada, sadarbojos ar vairākiem zīmoliem, kas ir pazīstami visā pasaulē.

Dotajā brīdī  esmu Prima Marketing komandas instruktors, kā arī izstrādāju papīra kolekcijas un rotājumus Poļu radošo preču  ražotājam DPCraft. 

Savu stilu varu raksturot kā mūsdienīgu šebbi šiku. Izmantoju apjomīgas daudzslāņu kompozīcijas, bet vairāk mūsdienīgajā stilā un svaigā noformejumā. Patīk strādāt ar medijiem, modelēšanas pastu un sprejiem. Apbrīnoju darbu ar akvareļkrāsām, un dažreiz gleznoju savus motivus, lai tos izmantotu darbos. Vairāk ar maniem darbiem var iepazīties manā blogā."

 

Jūs sgaida:

 • Interesanti un neparasti projekti
 • Svaigums, vieglums, apjoms un kontrastu spēle.
 • Jauns skats uz skrapbukingu
 • Vienkāršums un sarežģītība vienlaikus 
 • Iespēja sajust tik atpazīstamu, bet neatkartojamo stilu. 

 

Meistarklases būs noderīgas, ja:

 • Esat iesācējs
 • Esat pieredzējis meistars un vēlaties pamēģināt citus materiālus un tehnikas, iepazīt cita meistara trikus un paņēmienus. 
 • Joprojām meklējat savu neatkārtojamo stilu
 • Jau sen apbrīnojat Korolas darbus, bet nemēģinājāt vai arī nevarējat atkārtot tos. 

 

 

 

MINI ALBUMS "10 TEGI KASTĪTĒ"

12. novembrī, 9.30-14.30

Unikālais mini-albums, kas sastāv no desmit tegiem dekoratīvajā kastītē. Katrs tegs ir dekorēts no abām pusēm, tātad albumā var ielikt ap 20 bildēm. Dalībnieki izveidos albumu no sākuma līdz beigām, un izdekorēs vismaz 5 tegus. Albums izpildīts boho stilā, bet pasteļtoņos no burvīga Austrālijas papīra Kaisercraft, izmantojot dažādus rotājumus. Kastītes izmērs 15x14 cm, tegu izmērs 7.5x15 сm. 

____________________________________________________

 


 

 

6 KARTIŅAS, VAIRĀKAS TEHNIKAS

12. novembrī, 15.30-20.30

 

Dalībnieki izveidos 6 kartiņas piecos dažādos stilos - rustik, šebbi, boho, clean&simple, glamūrs. Tiks izmantotas dažādas tehnikas: karstais un aukstais embosings, spiedogi, akvareļkrāsas, apjoms vairākos slāņos, "mixed-media", darbs ar audumu un citi. Meistarklasē gan iesācēji, gan skrapbukinga meistari saņems daudz vērtīgu padomu.  

 

____________________________________________________

 


 

 

ZIEMASSVĒTKU ŠEBBI ALBUMS

13.novembrī, 10.00-15.00

 

Gards, maigs, daudzslāņu albums mūsdienīgajā šebbi stilā, mājiņas formā un akordeona veidā. Jūs izveidosiet albumu no nulles. Nodarbībā mēs izmantosim arī nedaudz "mixed-media"paņēmienu, lai veidotu tekstūru (gesso, modelēšanas pasta). Albuma izmērs 17x23 cm. 

 

____________________________________________________

 

DALĪBAS MAKSA

 

 

 

Speciālais piedāvājums

Dalības maksa visām trīs meistarklasēm

120 EIRO
 

 

 

_______________________________________________________________

_______________________________________________________________

 

MK "MAMMAS DĀRGUMI"

 

 

Mammas dārgumi

 

Vai Jūs zināt, kas ir "Mammas dārgumi"? Tas ir pirmais zobiņš, pirmā šķipsna, knupītis un viss "pirmais", kas ir tik dārgs sirdij un ko gribās saglabāt uz ilgiem gadiem. Lādītes ar šādiem "dārgumiem" ir ļoti populāras pēdējā laikā! Vai vēlaties izveidot kaut ko līdzīgu? Tād nāciet uz mūsu MK.

Nodarbībā Jūs iemācīsities:
- aprēķināt lādītes izmēru un salīmēt to;
- pareizi salikt mazas kastītes dārgumiem;
- apvilkt vāku ar audumu un dekorēt.

Kastītes izmērs 14x20x7cm. Vāka iekšpusē ir vieta fotogrāfijai un slepena kabatiņa.

Kad: 8. oktobrī, pl. 10.00-16.00
Cik: 35 eiro (materiāli, tēja, kafija iekļauti:))
Nodarbību vada: Zinaīda Olekša (ZiZi)

 

 


 

Bērnu MK - kartiņa skolotāju dienai

 

Aicinām bērnus uz nodarbību, kurā veidosim kartiņu Skolotāju dienai.
Nodarbībā mācīsimies veidot papīra ziedus, izmantojot Big Shot mašīnu izgriezīsim kartiņas dekoru. Rezultāts iepriecinās Jūs un pārsteigs mīļāko skolotāju!
 

Kad: 29. septembrī, pl.16.30-18.00
Dalības maksa 7 eiro (ieskaitot materiālus)
Kur: E. Birznieka-Upīša 24

Pieraksts pa t. 29582801

 

___________________________________________________________________

 

 

Mini albums "Rustic" stilā

Aicinām Jūs uz nodarbību, kurā veidosim albumu “rustic” stilā. Gaišie pasteļtoņi kopā ar tumšu koku, līna audumu, mežģīnēm veido vienkāršuma un omulības sajūtu, bet zelta akcenti piešķir greznuma elmentu. Protams albumā ir daudz dekoratīvu detaļu.

Nodarbībā mēs kopā izveidosim albumu 15x15cm auduma vākos. Albumā ir 4 atvērumi un tas ir paredzēts 16 bildēm.

Nodarbībā es Jums arī parādīšu kā paātrināt albuma veidošanas procesu, kā arī paņēmienu taupīgai papīra izmantošanai lapu veidošanas procesā.

 

Nodarbību vada Jekaterina Kardimone

Forma pierakstam ir šeit - https://goo.gl/forms/j6tvjyRO6qkMdb282

vai t. 29781881, jekaterina@scrapbooking.lv

 

Kad: 25. septembrī, pl.10.00-16.00
Dalības maksa 35 eiro (ieskaitot materiālus un picu vieglai pusdienas pauzei)
Kur: E. Birznieka-Upīša 24

 

______________________________________________________________________

 

 

Kartiņas "Backto school"

 

Aicinām meitenes un puikas uz nodarbību, kurā veidosim kartiņas 1. septembrim.

Nodarbībā katram būs iespēja izveidot savu neatkārtojamu dabu mīļākam skolotājam.

 

Kad: 30. augustā, pl.11.00-12.30
Dalības maksa 5 eiro (visi materiāli ir iekļauti)
Kur: E. Birznieka-Upīša 24


Pieraksts pa t.29582801

 

_________________________________________________

 

MK "Kāzu albums"

 

 

Vasara - kāzu svinību laiks un mēs sagatavojām Jums kaut ko interesantu! Vai Jūs negribētu beidzot noformēt albumus ar Jūsu kāzu vai ģimenes bildēm? Tad veidosim albumus kopā!

 

Aicinām Jūs piedalīties meistarklasē, kurā veidosim kāzu (ģimenes) albumu Jūsu aizkustinošākiem momentiem un siltākām atmiņām.

 

Albuma izmērs ir 21x28cm un tas sastāv no pieciem atvērumiem. MK notiks divos posmos:

1)sestdien 9. jūlijā mēs izveidosim trīs atvērumus (no pl. 10.00-14.00)

2) sestdien 16. jūlijā mēs izveidosim vēl divus atvērumus un noformēsim vākus. (no pl. 10.00-14.00)

Šoreiz Jums būs arī iespēja izvēlēties no kādiem materiāliem Jūs veidosiet albumu. Mēs sagatavojām trīs dažādus komplektus.

 

Un tas vēl nav viss! MK vadītāja Zinaida Olekša (ZiZi) ir sagatavojusi dāvanu katram dalībniekam - super izturīgu iesējumu no auduma. Nodarbībā Jums vien atliks apvilkt vākus ar audumu un ielīmēt lapas.

 

Dalības maksa 50 eiro (par divām nodarbībām kopā ar materiāliem)

 

Pierakstīties!

 

Tos, kas nevarēs piedalīties “dzīvajā” MK, mēs aicinām pievienoties mums kopīgā projektā šī albuma veidošanā. Sīkāka informācija šeit 

 

 

_______________________________________________________________

 

MK albums amerikāņu stilā 

 

Aicinām uz nodarbību, kurā veidosim mini albumu amerikāņu stilā - spilgtās krāsās un ar dažādiem dekoratīvajiem elementiem no papīra!

Nodarbībā mēs izveidosim 3 atvērumus, dekorēsim auduma vākus. Albuma izmērs 15x19cm un tajā var ievietot līdz 15 bildēm.

Jums ir iespēja ievēlēties albumu puikam vai meitenei. Lūdzu norādiet to, reģistrējoties.


Kad: 21. maijā (sestdiena), pl. 10.00
Kur: Birznieka-Upīša iela 24,
Dalības maksa: 35 eiro