+371 28 798 852

 

Tik dažādi scrap-albūmi

Klasiskais skrap-lapas izmērs ir 30x30cm (12x12 collas). Šādas lapas proporcijas, salīdzinot ar A4 formātu, ir visērtākās noformēšanai, kompozīcijas veidošanai un dekoratīvo elementu izvietošanai. Albumu lapas ievieto caurspīdīgās kabatiņās un pēc tam speciālā tam paredzētajā albumā.

patmiaou.canalblog.com

Mini-albumi

Ļoti populāri ir mini-albumi. To izmērs parasti nepārsniedz 20x20cm, bet to minimālais izmērs nav ierobežots. Šādu albumu veidošana neprasa tik daudz laika un tos ir vienkārši uztaisīt arī iesācējam. Mini-albumus ir interesanti uztaisīt par kādu īpašu notikumu, piemēram, bērna dzimšanas dienu, bērna pirmo dzīves gadu ar atbilstošiem pierakstiem par nozīmīgajiem sasniegumiem šajā periodā.  Albums var būt par ceļojumu, par draugu vai mīļo cilvēku. Šādi mazi albumiņi ir ideāla dāvana.
agnieszka-scrappassion.blogspot.com

Albums-akordeons

Viens no mini-albumu veidiem ir albums-akordeons. Šādus albumus var pagatavot pat no vienas 30x30cm lapas un izdekorēt pāris stundu laikā.


hobbylobby.com


accucut.typepad.com

Mini-albumi - kastītes

Mini-albumi - kastītes sastāv no viena vai vairākiem slāņiem, kas salikti mazā kastītē un turas kopā ar vāka palīdzību. Ja šāds albums paredzēts dāvanai, tad iekšā var ielikt arī kādu mazu dāvaniņu.


accucut.typepad.com

Dažādu formu albumi

Albuma forma var būt atkarīga tikai no veidotāja fantāzijas. Katra albuma lapa var būt dažāda izmēra, piemēram, kā šajā bildē:


agnieszka-scrappassion.blogspot.com

Arī viss albums var būt neparastas formas.


agnieszka-scrappassion.blogspot.com

Par albumu pamatu izmanto ne tikai papīru, interesanti un neparasti izskatās arī albumi ar caurspīdīgām akrila lapām.


clearalbums.com

Tas ir īsumā par dažādiem albumu veidiem, lai izveidotu priekšstatu par to, kas ir skrapbukings. Taču tas neaprobežojas tikai ar albumu veidošanu. Līdzīgus materiālus, instrumentus un tehnikas izmanto arī citos ar papīru saistītos rokdarbos - apsveikumu kartīšu veidošanā, dažādu priekšmetu dekorēšanā. Bet kopumā šīs hobijs ir aizraujošs un, ja kādreiz izlemsiet to pamēģināt, tas jūs vairs neatstās!

Atsauksmes
Jūsu atsauksme būs pirmā.
Pievienot atsauksmi
Tikai reģistrētie lietotāji var atstāt atsauksmes.