+371 28 798 852

Darba laiks: Pr. - Pk 10:00 - 18:00

 

Dārgie draugi! Mums ir pārsteidzošās ziņas! No 29. septembra līdz 1. oktobrīm mūsu studijā viesosies Ija Baluškina, akvareļu pavēlniece, kā viņu dēvē. Ijas stils viņas skrapbukinga -darbos ir unikālais miks-medijas stils, kurā pamatā izmantotas akvareļu krāsas. Šo stilu var nosaukt par “Akvareļu miksu” – dažādu tehniku, materiālu sajaukums, pamatā izmantojot akvareli. Ijai ir arī mākslas izglītība.

Lai izveidotu vienas lapas fonu, nepieciešams izmantot dažādus materiālus: akvareļkrāsas, spreji, akrila krāsas, alkohola tintes, zīmuļi, spiedogi, tinšu spilventiņi, tekstūras pasta, trafareti utt. Smuka “akvareļu pleķa” pārveidošana gatavā fonā ir nekas cits, kā brīnums.

Pat, ja Jūs nemākat zīmēt un otiņu pēdējo reizi esiet turējuši rokās skolā, zīmēšanas stundas laikā, Jums viss izdosies! MK beigās Jums iepatiksies darbs ar otām, krāsām, kā arī pavērsies jaunas iespējas pielietot jaunas zināšanas savos darbos.

 

 

 

 

 

 

MINIALBUMS “EZĪTIS MIGLĀ”

 

Akvareļu albums 15x15cm. Izņemot akvareli tiks izmantotas spreja krāsas, tekstūrpasta un spirta tintes (alcohol ink). Brīnišķīga iespēja pamēģināt apvienot dažas vispopulārākās tehnikas.

Piesātināta un interesanta nodarbībā, kurā tiks parādīts kā uzklāt un sajaukt kopā akvareļkrāsas un spirta tintes. Pamēģināsim populāro spreju dažādus veidus, tajā skaitā ar perlamutra pigmentiem. Meistare pastāstīs par galveniem noteikumiem krāsu sajaukšanā, parādīs krāsas uzlikšanas tehniku. Albums paredzēts mazām bildēm 5x7.5cm. 

Programma minimums - vāks un trīs atvērumi.

Sīkāk albumu var apskatīt šeit.

Kad: 30. septembrī no pl.10.00
Ilgums: 8 stundas
Dalības maksa:  45 eiro (ieskaitot materiālus, kafijas pauzes)

Pieteikties

 

BLOKNOTS AR TEKSTURĀM

 

Nodarbībā mēs izveidosim blociņu ar tekstūrām A5 formātā mixed media tehnikā. Veidosim dažādu virsmu tekstūras, tādus, kā akmens, ķieģeļi, dakstiņi. Iemācīsimies strādāt ar spirta tintēm, akrilu, embosingu un daudziem citiem medijiem. Uztaisīsim transferu ar zīmējuma pabeigšanu. Izrotāsim ar krāsu šļakstiem un kafijas notecējumiem.

Nodarbībā Jūs iemācīsities veidot plūstošu ietušējumu, kontrastus un krāsu salikumus.

Nodarbībā izveidosim vākus un trīs sadalītājus.

Sīkāk blociņu var izskatīt šeit здесь

 

Kad: 1. oktobrī no pl. 10.00
Ilgums: 8 stundas
Dalības maksa:  48 eiro (ieskaitot materiālus, kafijas pauzes)

 

Pieteikties
vai pa t. 29781881

 

AKVAREĻU KARTIŅAS

 

Akvareļu kartiņas, kas ir izpildītas “mixed-media” tehnikā ar ģipšu un/vai čipborda rotājumiem.

Nodarbības laikā, Ija padalīsies ar jums ar saviem mīļākiem paņēmieniem, kurus bieži lieto. Mēs izveidosim kartiņu izmantojot dažādas tehnikas. Izmantosim akvareli, akrilu un pat spirta tintes! Zīmēsim ziedus, veidojot kompozīcijas no ģipša rotājumiem un čipborda. Pastrādāsim arī ar spiedogiem un gela pildspalvām. Tomēr, tajā paša laikā mūsu kartiņa būs viegla, maiga un romantiska.

 

Kad: 29. septembrī no pl. 17.00
Ilgums: 3-4 stundas
Dalības maksa:  15 eiro (ieskaitot materiālus, kafijas pauzes un šampānieša glāzi)


Pieteikties
vai pa t. 29781881

 

 

 

SaveSave

 

 

 

 

Bildes iedvesmai